فهرست

نصب تجهیزات بولینگ

ایران بولینگ با تکیه بر تجربه همکاران با سابقه خویش در سالهای اخیر توانسته است خدمات بسیاری در زمینه نصب تجهیزات بولینگ ارائه دهد و به مالکین محترم باشگاه ها و عزیزانی که به صورت خصوصی از امکانات اسفاده می کنند خدمت رسانی کند.

برای مشاهده رزومه نصب تجهیزات بولینگ می توانید به این قسمت مراجعه فرمایید.

زیر سازی خط

مراحل نصب تجهیزات بولینگ

برای نصب تجهیزات بولینگ می بایست ابتدا از سالن بازدید شود، پیشنیازها و زیر ساخت های مورد نیازهای آن بررسی قرار گرفته و تکمیل شود، سپس می توان خطوط بولینگ را نصب کنیم. مرحله آخر نصب تجهیزات مکانیکی و الکترونیکی خواهند بود که سیستم بولینگ را کامل کرده و آماده استفاده می کنند. در ادامه این مراحل را با جزئیات بیشتری توضیح خواهیم داد.

بررسی پیشنیازهای سالن بولینگ

قبل از شروع کار نصب ابتدا همکاران ما برای بررسی فضای موجود، وضعیت برق کشی و اینکه قابلیت نصب در سالن مورد نظر مشتری وجود داشته و یا خیر در محل حاضر شده و مسائل مربوط به آنرا بررسی خواهند کرد. در بعضی از موارد نیاز به ایجاد تغییرات اساس در سالن به منظور تراز کردن، کفسازی، تغییر و جابه جایی دیوار ها و امثال آن ممکن است نیاز باشد. برای اطلاعات بیشتر راجع به طراحی صحیح سالن بولینگ می توانید به اینجا مراجعه فرمایید.

زیرسازی خطوط و آماده سازی پیشنیاز ها

در مرحله زیر سازی فونداسیون و پیشنیاز های مربوط به هر خط به این شکل صورت می گیرد که ابتدا در مرحله اوله پایه ها زیر خط نصب شده پس از آن صفحه های osb زیر روکش خط نصب می شوند. بعد از تراز کردن پایه ها مرحله نصب گاتر ها و کپینگ انجام شده و مرحله آخر نصب روکش های خط می باشد.

در این مرحله فونداسیون و پیشنیاز ها کار نصب و اجرا شده اند و حالا می توان تجهیزات مکانیکی مربوط به خط بولینگ را بر روی آنها نصب کرد.

فضای نصب پینستر

نصب مکانیکی دستگاه

در این مرحله قسمت های مکانیکی دستگاه به ترتیب نصب خواهند شد. در این مرحله ابتدا ریل های توپ برگردان و سیستم بال لیف (ball lift) نصب خواهند شد و سپس کیک بکرها (kick bakcers) تراز خواهند شد تا سیستم برگشت توپ تکمیل گردد. 

پس از آن مرحله نصب دستگاه پین ستر (pin setter) خواهد بود که بخش اصلی دستگاه بوده و جمع آوری و چیدمان پین ها را به صورت خودکار انجام می دهد.

در این مرحله دستگاه آماده نصب برقی و الکترونیکی و نهایی کردن است.

سیم کشی برق و نصب الکترونیک

در این مرحله از نصب سیم کشی های فشار قوی (high voltage) از بخش مکانیک به بخش های مختلف دستگاه صورت خواهد گرفت و سیستم آماده راه اندازی می شود.

با نصب سیستم امتیاز دهی (scoring) و آماده سازی سیستم نرم افزاری بولینگ عملاً کار ما تمام شده است و می توان از تجهیزات استفاده کرد اما تمامی تجهیزات می بایست تحت تست قرار گرفته و کالیبره شوند تا به حالت ایده آل در آمده و بدون مشکلات بتوانیم از اونها استفاده کنیم.

برای نصب تجهیزات بولینگ

همین حالا از ما مشاوره بگیرید!

مطالب دیگر را مطالعه کنید

ارسال پیام سریع

تصویر کاربری

تصویر کاربری خود را بارگذاری کنید
[avatar_upload]
Iran-Bowling Logo

ورود کاربران سایت

لطفاً برای دسترسی به پنل مدیریت نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید.

درس صورتی که رمز خود را فراموش کرده اید بر روی لینک مربوط کلیک کرده و مراحل بازیابی رمز را طی کنید.