فهرست

تعمیرات تجهیزات بولینگ

همانگونه که برای نصب و تعمیرات برند ها و مدل های مختلف در تمامی ماشین های مکانیکی و الکترونیکی (مانند دستگاه های صنعتی، خودروها و … ) نیاز به متخصصینی برای نصب، عیب یابی و تعمیر می باشد، در مورد تجهیزات بولینگ نیز این موضوع صادق است.

بسته به برند تجهیزات و مدلی که شما در اختیار دارید می بایست تکنسین مربوط به آن دستگاه را برای نصب و یا بررسی مشکلات احتمالی به کار گیرید، متخصصینی که با تمامی جزئیات سیستم شما آشنا هستند بدون آسیب رساندن به سرمایه شما مشکلات آنرا برطرف خواهند کرد.

تعمیران بولینگ پینستر مکانیک و الکترونیک
ما در ایران بولینگ با بکار گیری دانش و تجربه تکنسین ها و همکاران خود که تسلط کامل بر روی انواع سیستم های بولینگ را داشته و سابقه درخشانی در رفع مشکلات مشتریان عزیز از خود نشان داده اند، خدمات تکمیلی نصب و البته تعمیرات تخصصی انواع تجهیزات مکانیکی و الکترونیکی مربوط به سیستم های بولینگ را ارائه می دهیم.

تعمیرات و نگهداری دوره ای

بخش های مختلف بولینگ همانند دیگر ماشین های مکانیکی در اثر کار کردن فرسوده می شوند و یا حتی ممکن است به صورت ناگهانی دچار مشکلاتی شود که باعث ایجاد خرابی در کل سیستم شوند. بسیاری از این مشکلات را می توان از قبل تشخیص داد و با سرکشی و بررسی هایی که به صورت دوره ای انجام می شوند از بسیاری از خرابی های هزینه بردار و بزرگتر پیشگیری و جلوگیری کرد.

خدمات تعمیرات و نگهداری دوره ای که توسط ایران بولینگ ارائه می شوند به همین منظور بوده و با توجه به اینکه شبکه تامین، نصب و تعمیرات تخصصی تماماً در یکجا می باشند ارائه کامل ترین خدمات و توجیه پذیرترین هزینه ها همیشه در نظر گرفته می شوند.

آموزش فنی تکنسین ها

از آنجایی که در اکثر موارد مشکلات پیش آمده در سیستم های بولینگ ممکن است به راحتی با اعمال تغییراتی جزئی برطرف شوند و اینکه برای نگهداری از تجهیزات همیشه یک نفر در کنار سیستم حضور داشته باشد، خدمات آموزش فنی برای تکنسین های همان محل برگزار می شود که ایشان بتوانند با کلیات نگهداری از تجهیزات آشنا شده و در صورت بروز نقصان احتمالی خودشان مشکلات را برطرف سازند.

البته در مواردی که کار تخصصی می شوند کارشناسان ما با ایشان تماس برقرار کرده و ایشان را کامل راهنمایی خواهند کرد، و اگر باز هم نتوانستند کار را به تنهایی انجام دهند همکاران ما به محل ایشان اعزام شده و اشکالات را بطرف می نمایند.

این آموزش ها معمولاً بین 2 تا 4 هفته طول خواهد کشید که با توجه به دانش فنی خود اشخاص متغیر خواهد بود.

در حا تنظیم تونل برگشت توپ

برای خدمات و تعمیرات تجهیزات بولینگ

همین حالا با ما تماس بگیرید!

مطالب دیگر را مطالعه کنید

ارسال پیام سریع

تصویر کاربری

تصویر کاربری خود را بارگذاری کنید
[avatar_upload]
Iran-Bowling Logo

ورود کاربران سایت

لطفاً برای دسترسی به پنل مدیریت نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید.

درس صورتی که رمز خود را فراموش کرده اید بر روی لینک مربوط کلیک کرده و مراحل بازیابی رمز را طی کنید.