فهرست

استعدادیابی بولینگ

 اگر می خواهید بدانید چقدر در بولینگ خوب هستید و یا چقدر پیشرفت کرده اید، می توانید فقط به امتیازات بولینگ خود نگاه کنید. می توانید نمرات خود را در طول زمان پیگیری کنید تا ببینید آیا در حال بهبود هستید یا خیر. با این حال، با چنین تحلیلی ممکن است متوجه شوید که آیا پیشرفت کرده اید یا خیر، اما ممکن است ندانید که چگونه پیشرفت کرده اید. ممکن است در برخی از جنبه‌های ورزش پیشرفت کرده باشید، و در برخی دیگر پیشرفت نکرده‌اید، و نمی‌دانید که در چه زمینه‌هایی باید به کار ادامه دهید.

عوامل موثر در استعدادیابی بولینگ

عوامل زیر از ویژگی‌های فیزیولوژیکی و فیزیکی یک بول‌باز موفق هستند:

هماهنگی و تعادل استثنایی دست/چشم، انعطاف‌پذیری خوب (بالا و پایین تنه)، قدرت خوب (بالا و پایین تنه)، آمادگی هوازی خوب و چربی بدن کم. هنگام تلاش برای به حداکثر رساندن عملکرد، مهم است که توانایی خود را در هر یک از این جنبه های فیزیولوژیکی عملکرد مشخص کنید. تست تناسب اندام تلاش می کند تا اجزای فردی عملکرد را اندازه گیری کند.

برای هر یک از این اجزای مرتبط تناسب اندام، احتمالاً صدها تست تناسب اندام  وجود دارد که می توان از آنها استفاده کرد. از تست های آزمایشگاهی پیچیده و گران قیمت گرفته تا آزمایش های ساده و ارزانی که “در میدان” انجام می شوند که متغیر می باشند. همچنین هر تست دارای مزایا و معایب بسیاری است.

بولینگ ورزش هوازی نیست،  اما  باید به سطح خوبی از آمادگی هوازی برای سالم ماندن، ریکاوری خوب و جلوگیری از خستگی در طول دوره‌های طولانی بازی و تورنمنت‌های چند روزه که بسیار مهم است، رسید

مطالب دیگر را مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال پیام سریع

تصویر کاربری

تصویر کاربری خود را بارگذاری کنید
[avatar_upload]
Iran-Bowling Logo

ورود کاربران سایت

لطفاً برای دسترسی به پنل مدیریت نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید.

درس صورتی که رمز خود را فراموش کرده اید بر روی لینک مربوط کلیک کرده و مراحل بازیابی رمز را طی کنید.